Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

" ukrainian rock"

Artboard 1

 Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – мужні та відверті українські рок-романтики. Це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, без кордонів в почуттях... В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя. 

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево, де вперше заявили про себе широкому загалу 14 січня 1999-го року. У 2007 році БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випускають альбом «Underground» та знімають дебютне відео з однойменною назвою. У квітні 2015-го завершилася робота над альбомом «#DИХАЮТОБОЮ». До диска увійшло 10 треків, серед яких вже добре знайомі композиції «Налий мені вина», «Зима» та пісня «Мамині Слова». В лютому 2017 року музиканти презентували свій новий альбом «5хвилин».

На сьогодні гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» презентував більше 50 пісень,  8 кліпів, написав саунд-трек до фільму Олега Борщевського «Німфо», який було показано в Канах, та навіть гімн спортивної команди! Гурт бере участь у численних фестивалях та івентах  - «Червене вино», «Рок' N 'Січ», «Октоберфест», «Rock Summer Fest. By ПростоРадио», «TattoCollection», «Рок-Булава», Арт-Пікнік Слави Фролової, «Тарасова Гора», «Трикутник», Atlas Weekend, «Ше.Фест», Respublica та інших, активно долучається до різноманітних соціальних проектів. В 2016 році гурт взяв участь у популярному шоу Х-фактор 7 на СТБ. Пісні та кліпи «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»  присутні в ефірі багатьох радіостанцій та телеканалів України.  

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. 

Склад гурту сьогодні:

Сергій Танчинець — вокал, фронт-мен

Олександр Адаменко — бас-гітара

Олексій Бережний — ударні

Андрій Радько — гітара

Ігор Рибар — гітара

 

https://www.facebook.com/bezobmezhenua/


 • БЕZ ОБМЕЖЕНЬ - ВЕСЬ СВІТ

  БЕZ ОБМЕЖЕНЬ ВЕСЬ СВІТ

 • БЕZ ОБМЕЖЕНЬ - МІЛЬЯРДИ

  БЕZ ОБМЕЖЕНЬ МІЛЬЯРДИ

 • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - "МОЯ КРАЇНА"

  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ МОЯ КРАЇНА

 • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ "Зорі запалали"

  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Зорі запалали

 • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Буду з тобою

  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Буду з тобою

 • БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Воля (OST до фiльму "Позивний "Бандерас" 2018)

  БЕZ ОБМЕЖЕНЬ Воля

 • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Листопад

  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Листопад

 • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Хочеш

  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Хочеш

Повідомлення

Пошук по сайту